Po pirmojo rodymo atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus pakoreguotas palėpės baldų planas, atskirtos "šlapia" pirties ir gyvenamoji zonos. Siūlomi pirmieji konkretūs baldai ir medžiagos, apšvietimo sprendimai. 
 Čia konkretūs daiktai, kurie buvo beveik atvaizduoti vizualizacijoje: 
 
 Palėpės pritaikymas pirties ir kitiems malonumams. Mūsų ofisas siūlo koreguoti stogą, įleidžiant daugiau šviesos. Taip pat vieną stogo dalį "iškirpti" ir padaryti balkoną. 

 
Paskutiniai kampeliai iš gyvenamojo namo interjero. Svetainė - valgomasis - holas, miegamasis - vonia, vaikų kambariai. Nevizualizuoti dabar tik katilinė, pirtis, garažas ir mažasis pirmo aukšto WC. Tikiuosi ir neteks :D 2 aukšto holo erdvė buvo gana komplikuota dėl savo lubų plano - jis nesimetriškai suskaidytas, viduryje įsirėžia stoglangis, lubos aukštos. Sprendėme tamsia spalvos dėme, paveikslu, kuris pratęsia erdvę dėl jame vaizduojamo lango ir gražiais realiai esančiais tapetais. Jokių baldų čia nesinorėjo ir nereikėjo. 
Darbo kambarys funkciškai atlieka ir svečių kambario funkciją. Tikriausiai bus pasirinkta sofa - lova, kuri bus ne tokia graži kaip vizulkėje, bet vizualiai vaizdelis galėtų išlikti panašus kaip čia. Ant sienos irgi realūs tapetai

 
 Toliau po truputį projektuojamas interjeras. Pirma dalis, antra dalis. Čia rodau vaikų kambarius. 

 
Prieš tai rodyto interjero tęsinys: miegamasis ir pagrindinis vonios kambarys. Dizainas mano. 

 
Užsakovai kreipėsi, kai jų gyvenamą namą jau pradėjo statyti. Namas projektuotas ne mūsų. Interjerui pageidavo, kad būtų daug medžio ir turkio spalvos. Namas paprastas, ne iš medžio konstrukcijos, todėl poreikį medžiui interjere kompensavome natūralaus ąžuolo grindimis, faneruote dengtomis sienomis ir dar kai kuriais baldais. Stengtąsi subalansuoti modernaus namo ir natūralaus medžio diktuojama estetikas. Nesinorėjo daryti "kaimo". Dizainas iš dalies mano.  

 
Vieno kambario buto interjeras. Projektuotavau ir vizualizavau. Gal net toks ir gims! 30m2 turėjo sutalpinti visus namų gyvenimo poreikius. Miegamasis dieną tampa svetaine. Visokių atlenkiamų lofų, sofų-lovų buvo atsisakyta ir nuspręsta, kad miegojimo ir sėdėjimo funkcijas atliks itin gili (1,4m) sofa. 

 
Naujai mūsų ofiso projektuojamame name vizualizavau būsimą erdvę. Projektinis pasiūlymas. Dizainas mano. Ar toks ir bus, dar nežinia :) 

 
Gal pamenat tą interjerą, kur neseniai rodžiau? Tai čia toliau viskas pavystyta:

 
Užsakovai nori klasikinio, bet modernaus interjero :D Čia mūsų pirmas pasiūlymas. Vizualizacijos mano.