Atėjus rudeniui vis sunkiau turėti tiek įkvėpimo, kad puoštis. Namie šalta, darbe šalta, lauke šalta... Tik apsivynioji trim megztiniais ir viskas. Šiandien pasidariau sau iššūkį: apsirengti šiltai, tačiau kažkaip su cinkeliu. Prisižiūrėjau įvairių mados tinklaraščių, įsikvėpiau ir vualia... 
 Vero moda coat, DIY modified Levi's jeans, DIY modified sweater, shoes and jewelry from second hand
Categories: black, white, jeans
You might also like: 
 


Comments

Caroline
10/23/2012 10:09am

paltas gerulis :)

Reply
Bidibidobidiboo
10/24/2012 4:50am

bet batukai nelabai dera su šiluma...

Reply
10/24/2012 4:54am

Na, bet sniego irgi dar nėra.
Visuomet bandau derint kažką sunkaus su kažkuo lengvu. Jei taip apsivynioji megztiniu, paltu, kelnėmis, dar gal šaliku, tai batelius avint tikrai šalta nebūna :)

Reply
10/28/2012 11:50am

Paltukas tai tinka kai šalta. Bet tokie batai-ne :-) Man visada sunkiausia megztiniai ir batai-nes kalpokus visokius Sorelio nešioju. O šiandien dar ir kerzus nusipirkau.

Reply
10/29/2012 4:57am

batukai mieli ir faini:) man irgi labai priimtinas toks derinimo budas, kai virsuj apsirengi kiek imanoma silciau. tada ir kojom nebebuna salta taip:D svarbiausia stengtis islaikyti proporcija, o cia ji islaikyta, tai viskas gerai ziurisi:)

Reply
10/29/2012 5:06am

Ačiū, Ieva :)
Kerzai dar laukia šalčiausių dienų, kai jau bus po -30oC :D Nežinau, aš tai sakau, kad žieminė Lietuva madoms nepritaikyta apskritai.. Nebent kokius slidinėjimo kostiumus nešiotume ir tai mada vadintume... Visi tie gatvės mados pavyzdžiai, net iš artimiausių kraštų, skandinavų pvz., tai kažkokie atrodo lyg vistiek pas juos būtų kokiais 10 laipsnių šilčiau nei čia. Neįmanoma.

ReplyLeave a Reply

  Follow on Bloglovin

  categories:

  All
  Beige
  Black
  Diy
  Floral
  Grey
  Grunge
  Jeans
  Jewelry
  Leather
  Navy Blue
  Neon
  Olive Green
  Pamąstymai
  Pink
  Plastic
  Portraits
  Renginiai
  Skinny
  Sparkly
  Sporty
  White
  Yellow

  Check them out:

  Instagram