Sveiki! Pastaruoju metu ne tik mokausi vaikščioti su kablais, tačiau bandau įvaldyt ir kelias makiažo paslaptis. Šį kartą pabandysiu pasidaryti "dūmines akis", naudodama labai jau subtilius tamsius sąmanų ir šviesius blyškios rožės spalvų šėšėlius. 
Picture
Čia aš su minimaliu dieniniu makiažu :) Kurį matėte ir praeitame įraše.
Kas mane žino, tas žino, kad makiažas man irgi yra tamsus miškas. :) Žengiu pirmuosius žingsnius, skant. Tai aš kaip suprantu, dūminių akių efekto paslaptis yra ta, kad tamsius šėšėlius reikia tepti pirmiausia  ir nebijoti ištepti viso akies voko. Tam, kad vėliau šviesūs šėšėliai gerai maišytųsi, gal galima akių vokus patepti kokiu kremu, kad būtų tokio riebumo šiek tiek, kuris padeda maišytis :D Pataisykit mane, jei nusišneku! (Na, bet šiuo atveju aš taip ir dariau.., patepiau paakių kremo :) ..)
Picture
Čia aš jau gausiai pritepusi tamsių šėšėlių. Jei jų prisibarto visur, tai nebijokit: baigus makiažą galima likučius nusivalyti kempinėle (ar ausų krapštuku) su makiažo valikliu..
Picture
Ojojoj, kokie tamsūs šėšėliai :D
Kai apatinis tamsių šėšėlių sluoksnis buvo baigtas, nuo vidinio akies voko krašto tepiau šviesius šėšėlius. Po truputį juos maišiau su tamsiaisiais, kad gautųsi gražus perėjimas. Tepiau gausiai. Gal čia mano tie šėšėliai tokie, kad kiek tepsi, tiek nesimato :D 
Picture
Čia mano dešinė akis jau patepta šviesiais šėšėliais, o kairė dar ne :)
Viską gražiai sumaišius ir pasitenkinus rezultatu, pabaigai apvedžiojau akį rudu pieštuku. Jei pieštukas pakankamai riebus ir minkštas, tai jį irgi galima "įtrinti", sumaišyti su šėšėliais, kad išgauti dar stipresnį "dūminių" akių efektą. Na, o visiškai paskutinis akcentas - blakstienų tušas :) 
Picture
Ojezau, kokia graži :D
Beje, man pranešė, kad kaip tik šį rudenį parduotuvėse pasirodys tokie akių makiažo pieštukai bei blakstienų tušai, kurie visą šį procesą turėtų gerokai paspartinti.

„Eye Studio Master Smoky Longwearing Shadow-Pencil“ yra stori, dvigubo poveikio pieštukai. Vienas jo galas dažo, o kitas švelniai išsklaido spalvą. Sudėtyje yra daug grynų pigmentų ir unikalaus vaškų mišinio, tad liniją nubrėšite be jokio vargo. Speciali veiklioji medžiaga suformuoja plėvelę, kad spalva būtų atspari vandeniui ir laikytųsi net 12 valandų. 

Padūmavusių akių efektas nebus efektingas be gero suliejimo. Pieštukas „Eye Studio Master Smoky Longwearing Shadow-Pencil“ šiuo atžvilgiu puikiai ginkluotas. Minkšta kempinėlė pieštuko gale paskirsto dažus po voką ir sugraduoja nuo šviesiausio iki tamsiausio atspalvio. Pasiaurintas galiukas padeda greitai apvesti akį ir pasiekti vidinį ir išorinį kampučius – plokščia kempinėlė to nesugebėtų.
Rinkitės iš keturių sodrių dūminių „Eye Studio Master Smoky Longwearing Shadow-Pencil“ atspalvių: juodo, rudo, mėlyno ir pilko.  „Eye Studio Master Smoky Longwearing Shadow-Pencil“ tobulai dera su blakstienų tušu „Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes Mascara“. Rinkitės iš trijų sodrių dūminių atspalvių: juodo, rudo ir mėlyno. Naujasis tušas suteiks gilios spalvos ir dramatiškos apimties, be kurių neįsivaizduojamas padūmavusių akių makiažas.


Picture
Nu va, čia mergina kaip aš pasidarė :D Tik tamsesnius šėšėlius naudojo :))
Categories: portraits
You might also like: 
9/22/2012 01:15:56 am

labai įdomi eiga, bet rezultatas visai gražus gavosi ;)
p.s. reklama užsiiminėji? :D

Reply
9/22/2012 01:55:29 am

Jo, parsidaviau visiškai :D

ReplyLeave a Reply.

  Follow on Bloglovin

  categories:

  All
  Beige
  Black
  Diy
  Floral
  Grey
  Grunge
  Jeans
  Jewelry
  Leather
  Navy Blue
  Neon
  Olive Green
  Pamąstymai
  Pink
  Plastic
  Portraits
  Renginiai
  Skinny
  Sparkly
  Sporty
  White
  Yellow

  Check them out:

  Instagram