Šiandie ėjau į darbą su kablais. Per savo meilę patogumui buvau jau pamiršus, ką tai reiškia. Man keliavimas į darbą, kaip sunkėjantis kliūčių ruožas - pradedant normaliu grindiniu laisvės al., baigiant nelygiais senamiesčio akmenimis. KAIP JOS TAI SUGEBA?? Ėjau ir juokiausi, nes nu o ką daugiau gali daryt, kai atrodai, kaip svyruojanti karvė ant pačiūžų. Pati sau cirkas. Bet man taip gražu aukštakulniai.... ėch.. 
   Beje, čia ne darbinis derinukas. Čia pričiupta skuduryno išpardavime (!) suknelė. Visiškai ideali, visa iš klosčių. Lengva, trumputė, mini black dress. Puikus laimikis už juokingą kainą. Very French of me. 

https://soundcloud.com/miglokoexclusive/migloko-crasyyy-girl
Wearing: black dress, shoes - second hand. 
JO jo, žinau, kad jau labai pošla. :D Bet man gražu. Įsivaizduokit, kad čia mados žurnale matot, tai jeigu kojos kaip pagaliai bus, tai net neatkreipsit dėmėsio. Niekad nepastebėjot to dalyko, kad kuo žmogus realiau atrodo, tuo pošliau viskas pasidaro nuotraukose? Čia kaip tame paveiksle, kai žiūrovai staiga suvokė, kad mergina paveiksle gi irgi gali būti žmogus, ne tik fantazija. Ojojoj, kokia staiga nuoga pasidarė. 
Categories: black
You might also like: 
07/31/2013 11:32pm

Matot paskutinėj nuotraukoj tą eglę, ir kitus medžius? Tai pasirodo šį fotkė buvo atsitiktinai lemtinga, nes nei vieno iš jų šį rytą jau nebėr. :/

Reply
08/01/2013 3:29am

o man visai neposlai, graziai :)

Reply
08/23/2013 2:49am

Iš pirmų nuotraukų pamaniau, kad su šokių bateliais apsiavus, bet po to pasidarė aiškiau :) Ir jei galima tokį asmeninį klausimą: ar taip rengiesi kasdien, ar tai tik tavo kūrybiniai derinukai blogui?

Reply
08/23/2013 2:55am

Kasdien taip nesirengiu, čia labiau kai įkvėpimas pagauna, tačiau derinukai nėra tik blog'ui. Tinkamai pasirinkus avalynę išeinu taip ir "į žmones". Aukštakulniai visgi nėra sutverti ilgesniems nei 10min. pasivaikščiojimams, o tuo labiau darbo dienai. Arba aš tiesiog nesu tokia ištikima mazochistė :)
Kalbant apie šią suknelę manau tikrai pasipuošiu ja koncertuodama :)

ReplyLeave a Reply.

  Follow on Bloglovin

  categories:

  All
  Beige
  Black
  Diy
  Floral
  Grey
  Grunge
  Jeans
  Jewelry
  Leather
  Navy Blue
  Neon
  Olive Green
  Pamąstymai
  Pink
  Plastic
  Portraits
  Renginiai
  Skinny
  Sparkly
  Sporty
  White
  Yellow

  Check them out:

  Instagram