Picture
foto by: S.Bučiūtė
    Man labai patinka, kad Lietuvoje vis daugiau dėmesio yra skiriama madai. Vis daugiau kažkokio veiksmo, vis daugiau viešumo. Tai nebėra išrinktųjų ir specialistų reikalas. Tuo pačiu labai atsigauna ir mados tinklaraščiai. Tiek patys rašantys dalyvauja visur aktyviau, tiek organizacijos norinčios tikslingesnės reklamos kreipiasi į tinklaraštininkus. Taip žingsnis po žingsnio, žiū jau normali vakarietiška šalis pasidarysime :D Visgi mada nėra tik tinklaraštininkų reikalas. Mano mylimame Kaune, Balandžio 26d. vyks mados ir muzikos tūsas skirtas visiems:
   Šalia nuostabios muzikos (ypač rekomenduoju paklausyti UMIKO gyvai), bus gausu įvairiausių drabužių bei aksesuarų krautuvėlių, kurios dargi kvies kurti kartu kūrybinėse dirbtuvėse. Patys organizatoriai apie renginį pasakoja taip:
 
Renginys inspiruotas to paties pavadinimo filmo, kuriame vaizduojamas jaunimas, trokštantis išsilaisvinti iš tuometinės Sovietų Sąjungos nustatytų taisyklių. Jie laužė standartus maištaudami prieš tuometinę visuomenę - ne tik ekstravagantiška apranga, bet ir rengdami uždraustus vakarėlius netradicinėse erdvėse.

Organizatorių teigimu, laikai mažai kuo pasikeitė - jaunimas vis dar ieško išskirtinumo savo išvaizdoje, alternatyvių vietų vakarėliams bei netradicinių renginių konceptų. „Styliagi“ sieks sugrąžinti pogrindinių vakarėlių dvasią ir įnešti šviežio Vakarų kultūros naktinio gyvenimo atspindžio Lietuvoje.

Renginio garsas skambės dviejose muzikinėse erdvėse, kuriose net 11 elektroninės muzikos (urbanbass, dubstep, garage, techno, deeptech-house) atlikėjų iš žiemos miego į laisvę trauks vakarėlių žvėris. Už pulto stos neseniai naująjį EP išleidęs „Mondayjazz” narys MarriageProposal,  „Despotin’ BeatClub (Zipfm) duetas Bowties, Mantas T (Partyzanai), „Minimal.lt” atstovas Šarūnas Simaitis (LSAR), elektroninės muzikos kompozitorė Umiko atliks gyvo garso pasirodymą. „Elektroninės nakties metu savo muzika taip pat dalinsis:  Ampule &Stillfunky (D*), Okupacija Von ^ Domas, Marius Banga,Komža ir Pranciškus (BLOKAS), TheNutcracker.

Netradicinėse buvusio batų fabriko „Lituanica“ patalpose įsikūrusios „Fluxus Ministerijos“ erdvėse atsidarys net dešimtvienetinių ar rankų darbo drabužių bei aksesuarų krautuvėlių („Kovaldas”, „Šarka”, „Atsikeli ir varai”, „ToksVisoks” ir kt.). Krautuvėlių savininkai ne tik pristatys savo drabužius, bet ir kvies dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, o  kūrybininkų komanda „Cechas.com” su visais renginio svečiais kurs intriguojančius  šviesos piešiniais.

„Mada užkuria muziką!” Tokiu šūkiu „EPas LT“ kviečia visus stilingus žmones nesikuklinti, pasitelkti išmonę ir apsirengti kuo ryškiau, taip prisidedant prie pačios geriausios renginio atmosferos.

„Nepastebėti tikrai neliksit...“ - teigia viena renginio organizatorių Gerda Kazakevičiūtė. “Dabintis tikrai verta, nes bus daug rašančių akių – stebėti ir fiksuoti renginį atvyks žymiausi mados tinklaraštininkai iš visos Lietuvos.“Visa išsami informacija su dalyvaujančiųjų nuorodomis yra surašyta čia:
https://www.facebook.com/events/354219348017431/

O bilietai kol kas pigiau grybo. Pagalvokit, kiek žmonių dirba, kiek žmonių koncertuos. Čia kaip už dyką gaunas :)) :
   http://www.tiketa.lt/muzikos_mados_ir_meno_naktis_stilyagi_41484

Leave a Reply.

  Follow on Bloglovin

  categories:

  All
  Beige
  Black
  Diy
  Floral
  Grey
  Grunge
  Jeans
  Jewelry
  Leather
  Navy Blue
  Neon
  Olive Green
  Pamąstymai
  Pink
  Plastic
  Portraits
  Renginiai
  Skinny
  Sparkly
  Sporty
  White
  Yellow

  Check them out:

  Instagram