Šiandie ėjau į darbą su kablais. Per savo meilę patogumui buvau jau pamiršus, ką tai reiškia. Man keliavimas į darbą, kaip sunkėjantis kliūčių ruožas - pradedant normaliu grindiniu laisvės al., baigiant nelygiais senamiesčio akmenimis. KAIP JOS TAI SUGEBA?? Ėjau ir juokiausi, nes nu o ką daugiau gali daryt, kai atrodai, kaip svyruojanti karvė ant pačiūžų. Pati sau cirkas. Bet man taip gražu aukštakulniai.... ėch.. 
   Beje, čia ne darbinis derinukas. Čia pričiupta skuduryno išpardavime (!) suknelė. Visiškai ideali, visa iš klosčių. Lengva, trumputė, mini black dress. Puikus laimikis už juokingą kainą. Very French of me. 

https://soundcloud.com/miglokoexclusive/migloko-crasyyy-girl

 
 
 Kaip ir viskas gerai, bet kažkaip negerai. Gydausi maivydamasi. Taip nueinu tik iki parduotuvės arba iki greito maisto restorano. Po to grįžtu namo persirengt, nes brolis komentuoja "kelnes pamiršai"... 

 
 
Apsirengti pigiai ir gražiai - galima. Visas derinukas sekondhendinis. Kelnės labai mielos ir patogios ir "kietos" iš Briuselio vintažo parduotuvės, kur drabužiai parduodami sveriant. Tai čia keli eurai gavosi už jas. 
Anądien dargi radau Calvin Kleino maikę už 5lt. Tai sakau Jums - viskas įmanoma, reikia tik ieškoti. :) 

 
 i look a bit like druggie here. fashun moddl.

 
 
Na ką gi. Žinau, kas man pasidarė, kad nebenoriu "rašyti" šio tinklaraščio. Yra keletas priežasčių: 1. Nesusikalbėjimas su savo kūnu. Metų pradžioje ėmusi sportuoti, sveikai maitintis ir taip toliau, pradėjau daug griežčiau save vertinti ir dabar man niekas nebetinka ir nebepatinka. Nebesinori puoštis ir rodytis. Tiek to sveiko gyvenimo būdo, pasidariau nelaiminga :D 
2. Drabužiuose pradėjo patikti tik labai siauras ratas dalykų. Renku juos čia: http://pinterest.com/agvintagepinned/outfits-that-inspire/. Taip beveik niekada neapsirengiu, todėl atrodo, kad nėr ką čia žmonėms rodyt :) Tai vat taip va ir mirinėja blog'as. Kažkokios kliūtys vidinės. Atsiprašau. :) Ar atgaivinsiu, nežinau, nepažadu, nenoriu savęs taip riboti pažadais. O kol kas šiandieninis pilkas biški rock'n'roll derinukas. 
Sakykite, kas jus motyvuoja/demotyvuoja rašant blog'us? 

 
Heeey, žmonės! Šimtas metų! :D 
Bandau kažką naujo. Tai bus pirmasis mano video apie aprangą. Sakykit, ar patinka :) 
Ačiū pasikuiskim.lt už nuostabų švarką! Apsilankykite jų puslapyje, ten viskas gražiai dizainiškai, patogiai. :*


  Follow on Bloglovin

  categories:

  All
  Beige
  Black
  Diy
  Floral
  Grey
  Grunge
  Jeans
  Jewelry
  Leather
  Navy Blue
  Neon
  Olive Green
  Pamąstymai
  Pink
  Plastic
  Portraits
  Renginiai
  Skinny
  Sparkly
  Sporty
  White
  Yellow

  Check them out:

  Instagram