Picture
foto by: S.Bučiūtė
    Man labai patinka, kad Lietuvoje vis daugiau dėmesio yra skiriama madai. Vis daugiau kažkokio veiksmo, vis daugiau viešumo. Tai nebėra išrinktųjų ir specialistų reikalas. Tuo pačiu labai atsigauna ir mados tinklaraščiai. Tiek patys rašantys dalyvauja visur aktyviau, tiek organizacijos norinčios tikslingesnės reklamos kreipiasi į tinklaraštininkus. Taip žingsnis po žingsnio, žiū jau normali vakarietiška šalis pasidarysime :D Visgi mada nėra tik tinklaraštininkų reikalas. Mano mylimame Kaune, Balandžio 26d. vyks mados ir muzikos tūsas skirtas visiems:

 
 
   Šeštadienį įvyko ilgai laukti T.ė.t.ė.s apdovanojimai. Su grupe buvome nominuoti eksperimentatorių kategorijoje, taigi atvykome pasižmonėti :) Nežinau, kas mane patraukė rengtis taip beveik gotiškai, gal mano vidinis įsivaizdavimas, kad taip atrodo roko žvaigždės :D Minimaliai spalvų, maksimaliai aksesuarų!

 

Hola! 
Kas rytą pro langą matosi vis šviesėjantys orai, tai gal net visai jau gal net ateis tas pavasaris. 
Lygiai kaip artėjantis pavasaris mane nudžiugino ir nauja iniciatyva Lietuvoje: www.pasikuiskim.lt. Kas mane sekate eilę metų, gal dar prisiminsite, kaip pati bandžiau daryti kažką panašaus. Kurį laiką tuo užsiėmusi, vėliau kažkaip aptingau ir šiaip kitų darbų atsirado. Geros idėjos vistik nemiršta, ir štai -  tikras kuistukas internete. Ir ne bet koks, o itin estetiškas, išsamus ir patogus "kuistis". Man labai patiko, kad drabužiai išskirstyti kolekcijomis, juos matai visus iš karto, tačiau ne tradicinės internetinės parduotuvės principu, o lyg tikrame blusų turguje. 
 Taip pat gavau dovanų iš jų: tai šios juodos smulkaus velveto kelnės su sagutėmis. What can I say, I like presents! :D 
 Linkiu didelės sėkmės šiam naujam puslapiui, galbūt net kada savo kolekciją suruošiu :) 

 
Hello, beauties! Nežinau, kaip Jūs, bet aš jau labai labai laukiu pavasario.  Jau net pamiršau, kaip pozuoti, ir kaip drabužius derinti per tą žiemą. Prisiekiu, padariau, kokius 100kadrų, kol šiuos išgavau, ir tai nesu itin patenkinta. Belaukiant pasavario užsiiminėju kitais širdžiai mielais dalykais: įrašinėju antrąjį albumą su Candee Train, truputį sportuoju, stengiuos sveikiau valgyti ir mokausi groti gitara, kai netingiu :) 


 
 


 Tęsiu susipažinimą su Marshal Mnym fotosesija. Kaip jau minėjau, darėm portretinę seriją. Šį kartą rodau "baltąsias" fotkes :) 

 
          Šią savaitę teko pabūti tikru modeliu! Pirmą kartą gyvenime matavausi ir pozavau su TIKRAIS, VIENETINIAIS KOLEKCIJOS DRABUŽIAIS, o ne kokiais nors iš parduotuvės, hehe. Pirmą kartą gyvenime šalau sniego pūgoje ir tuo pat metu stengiausi likti profesionali pozuotoja (tarp fotoaparato paspaudimų klykiau iš šalčio :D )  Tačiau ne tai juk svarbiausia.  Olesią Les sutikau dar besifilmuodama su grupe, tačiau tuomet nežinojau, jog ji tikrų tikriausia drabužių dizainerė. Pamačiusi jos darbus snukiaknygėje pirmiausiai užsimaniau vyriškų kelnių. Tačiau gyvai pamačiusi ir pasimatavusi tiek šį kostiumėlį, tiek visus kitus drabužius, galiu pasakyti, kad nesitikėjau, jog taip gerai su jais atrodysiu. Išvis nesitikėjau, kad galiu taip gerai atrodyti :D      
         Drabužiai ypatingi tuo, kad jie nėra pasiūti nuo nulio. Būtent ši kolekcija yra perkurta iš senų, nebenaudojamų drabužių.   Jie prikelti naujam gyvenimui, ir o, vaikeli, galiu pasakyti, kad profesionalo rankose, net baisiausias kuistuko kostiumėlis gali tapti tuo drabužiu, kuris tave iš pilkos pelytės paverčia "vau gražuole" :D 


 
     Sveiki sugrįžę! 2013-tuosius pasitinku dar viena menine kolaboracija kartu su Marshall Mnym. Esame jau sukurpę gražią fotosesiją Kauno santakoje, kurią matėte čia.
      Šioje fotosesijoje bandėme padaryti daug gražių portretų fotostudijoje. 
< --- šitas, pavyzdžiui, imituoja mamų ir močiučių papročiu darytas fotoatelje nuotraukas :) 
Lūpos realybėje buvo juodai juodos (radau čia tokių lūpdažių, hehe). Draugas aiškina, kad atrodau, kaip budulis, tačiau man labai gražu toks šiek tiek vamp įvaizdis. 

Nauji metai, nauji iššūkiai. Nežadu, kad rašysiu daugiau, nes noriu tinklaraštį pildyti tada, kai norisi, o ne todėl, kad reikia :) Manau puslapis atgims visomis spalvomis pavasarį. Kartu su dygstančia žaluma, atgyja ir mano įkvėpimas puoštis, o žiema lieka žiema - apranga labai utilitarinė :)  

 
 Sveiki! Truputį nesirodžiau virtualioje erdvėje su madomis, nes nesijaučiau madinga :) Šiandien po penkiolikos persirengimų gimė šis derinukas. Tikrai tikrai nekenčiu šalto rudens, žiemos ir visų problemų kylančių iš šimto sluoksnių drabužių. Atrodo nebelieka to lengvumo, care-free požiūrio aprangoje, nes kuo daugiau sluoksnių, tuo daugiau galvojimo, kaip jie dėrės, tuo viskas labiau perspausta gaunasi :) Nervina. Kaip jūs kovojate? Kaip išliekate elegantiški? Kur dairotės įkvėpimo? Galvodavau, kad skandinavai tikrai skoningi žmonės ir gatvės mados tinklaraščiuose rasiu pavyzdžių, kaip rengtis, tačiau arba jie gyvena tropikuose, arba tinklaraščiai publikuoja nuotraukas iš vasaros, nes blem puse merginų vaikšto su basutėmis, o kita pusė dar nevilki paltų. Nesuprantu. 

SICK

11/5/2012

6 Comments

 
Prasirgau namie. Veidas išbalo, akys nukaro, bet man vistiek gražu kažkaip. Įdomu stebėt save, kaip keitiesi. Fiksuoju. 
Sako, per mažai rašom teksto, per mažai asmenybė atsiskleidžia. Nėra "internetinio šarmo". Aš kalbu nuotaikomis ir lūpų kampučių geografija. 

  Follow on Bloglovin

  categories:

  All
  Beige
  Black
  Diy
  Floral
  Grey
  Grunge
  Jeans
  Jewelry
  Leather
  Navy Blue
  Neon
  Olive Green
  Pamąstymai
  Pink
  Plastic
  Portraits
  Renginiai
  Skinny
  Sparkly
  Sporty
  White
  Yellow

  Check them out:

  Instagram